Chińskie myśli nieprzemyślane

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą pochwalić się swoją, szeroko rozumianą, twórczością artystyczną - prozą, poezją, grafiką, śpiewem czy figurkami z plasteliny, a także blogami, portfoliami, galeriami itp.

Postprzez Kelan » 2 wrz 2013, o 16:01

Obrazek

Bezczelnie wykorzystam medium VLowe do reklamy swojego nowootwartego bloga :) Serdecznie wszystkich zapraszam.

http://chinskiemysli.pl/
Kelan
 

Postprzez David Turoug » 8 wrz 2013, o 12:30

Kelan blisko przed 4 laty, założył taki temat na Mgławicy Mocy, gdzie publikował swoje notatki dotyczące Azji oraz dorzucał do nich niezwykle ciekawe i zajebiste zdjęcia. Myślę, że forma bloga jest lepsza, ponieważ nie znikną z niego zdjęcia, tak jak było w przypadku forum.

Dla kogoś kto nigdy nie był w Azji na pewno taki blog jest możliwością poznania tego kontynentu i to zarówno jego zurbanizowanej części jak i kambodżańskiej dziczy, w której Kelan nie raz mierzył się z niedobitkami po Pol Pocie... ekhem nieco mnie poniosło, nie mniej pamiętając mgławicowe wpisy, z niecierpliwością czekam na notki Kelana i zachęcam wszystkich do ich przeglądania :)
Obrazek
Avatar użytkownika
David Turoug
 
Posty: 125
Dołączył(a): 25 sie 2012, o 21:44
Numer GG: 24307775

Postprzez Kelan » 20 paź 2013, o 10:57

Po nieobecności spowodowanej w głównej mierze problemami z dostępem do serwera, na CMN pojawił się kolejny wpis. Tym razem zamyka on serię trzech wpisów o Szanghaju i okolicach. Zapraszam :)
Kelan
 


Powrót do Nasza twórczość

cron